Alanında uzman kişiler tarafından sektöre yön vermek ve ait olduğu sektörü geliştirmek için Ankara’da kurulan Güray Taşlama, varlığını ve faaliyetlerini yine Ankara ilinde sürdürmektedir. Sektördeki ilk zamanlarından bugüne değin her zaman müşteri odaklı hareket eden ve sektör içerisinde çözüm ortağı olmanın bilinciyle hareket eden Güray Taşlama çalışma ekibini de bu düşünce doğrultusunda geliştirmiştir. Güray Taşlama, içinde bulunduğu sektör ve hizmet sunduğu yan sektörlerdeki varlığını ulaştığı başarılar ile kanıtlamış ve siz değerli müşterileri ile birlikte büyümeye devam etmiştir. Sektördeki öncü duruşunu sahip olduğu ve gün geçtikçe artırdığı müşteri memnuniyeti ile kanıtlayan Güray Taşlama yenilikçi ve dinamik ilkeler bütünüyle çalışmalarına devam etmekte ve her zaman son teknolojiye entegre ürünleri ile bilinmektedir.

     Güray Taşlama kurulduğu ilk günden bu yana güçlü bir marka imajı ile yola çıkmış, sektöründe önemli işler gerçekleştirme motivasyonuyla hareket etmiş ve Ankara merkezli hizmetlerine devam etmiştir. Uluslararası kalitedeki hizmet anlayışı ile yoluna devam eden şirketimiz dünya standartlarında sunduğu hizmeti ile sektöründeki önde gelen bir firmadır.

     Güray Taşlama, hizmet kalitesini hızlı bir şekilde sunar. Profesyonel ve ekonomik çözümleri ile üreticinin her zaman yanında yer alarak sektör içinde öne çıkan firmamızın faaliyet alanı oldukça geniştir. Standart kalıp elemanları, taşlama ve teknik malzemeler konusunda onlarca çeşit ürün gurubunun ve yüzlerce ürünün bir arada bulunmasıyla siz değerli müşterilerinin her zaman çözüm ortağıdır.  Satıh Taşlama, Plastik Enjeksiyon Kalıpları, Kesme Kalıpları, Giyotin Makas Bıçağı Bileme, Abkant Bıçakları Bileme, İş Makinası Yedek Parçaları, Hazır Kalıp Set İmalatı gibi hizmetlerini sizlere sunan

 

Güray Taşlama Her zaman uygun fiyatlı ancak maksimum kalitedeki hizmetler ile sizlerin yanında yer almayı hedefler.

 

Ürünlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Formumuzu Doldurabilirsiniz Teklif Al