Güray Taşlama, deneyimli personel ekibi ve son teknolojiye entegre makineleri ile çalışmalarını yürütmekte ve her zaman siz değerli müşterilerinin çözüm ortağı olarak yer almaktadır. Satıh taşlama bir diğer adıyla düzlem taşlamadır. Satıh taşlama, düzlemsel yüzeyleri taşlama amacıyla kullanılan bir yöntem olarak açıklanabilmektedir. Peki, Güray Taşlama Satıh Taşlama Hizmeti nedir? Düzlem taşlama nedir? Satıh taşlama fiyatları nedir?

Satıh (Düzlem) Taşlama Nedir?

     Taşlama hizmeti, imalattaki son adım olarak kabul edilmekte ve gerekli bir adım olarak görülmektedir. Bu işlemi en yalın şekilde tanımlamak gerekir ise yüzeyin pürüzsüzleştirilmesi demek doğru olacaktır. Bu elbette bir matematik ve sistem dahilinde olur.

     Satıh taşlama ya da bir diğer adı ile düzlem taşlama düzlemsel yüzeyleri taşlama amacıyla kullanılan bir yöntemi ifade etmekte ve yüzeyin cam gibi pürüzsüz olması sağlanmaktadır. Taşlama işlemini en yalın şekilde anlatmak gerekirse, sert aşındırıcı parçacıkların organik ya da inorganik birleştirme elemanlarıyla fırınlanarak birleştirilmesi yardımıyla elde edilen kesici taşlar, taşlama tezgâhında kullanılır. Taşlama tezgâhında bu kesici taşlar yüksek devirlerde döndürülür. Döndürme işlemi ile yavaşça iş parçası yüzeyine teması sağlanır ve talaş verilerek hassas ölçüye göre yüzey iyileştirmesi yapılır.

Güray Taşlama Fiyatları

     Güray Taşlama Satıh Taşlama makinelerinde kullanılan kesici taşlar, sert ve aşındırıcı özelliğe sahip parçacıkların, birleştirme elemanları ile üretilmesiyle elde edilir. Satıh taşlama yönteminde de taş dönerken parça manyetik tabla ya da nadiren de olsa vakumlu tabla yardımıyla sabitlenmekte ve yüzey taşlanana kadar işlem devam etmektedir. Tüm bu işlemlerin sonucunda cam gibi yüzey elde edilebilmektedir.

     Güray Taşlama sizlere maksimum kalitede satıh taşlama hizmeti sunar. Bu hizmetin amacı taşlama işlemi ile yüzey kalitesini artırmaktır. Satıh taşlama en fazla kullanılan taşlama yöntemleri arasındadır. Bu işlemi imalattaki son işlem olarak açıklamak mümkündür. Güray Taşlama deneyimli personel ekibi ve son teknolojiye entegre makineleri ile çalışmalarını yürütmekte ve sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır. Siz de en çok kullanılan satıh taşlama makineleri ve hizmetleri için bizlere ulaşabilir, hizmetlerimiz hakkında tüm detayları edinebilirsiniz.

 

Ürünlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Formumuzu Doldurabilirsiniz Teklif Al